What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

TMNT WRATH OF THE MUTANTS

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,426
Βγαινει στις 23 Απριλιου το νεο μου παιχνιδι

μολις 1 χρονο και 0 μηνες απο το προηγουμενο το SHREDDER REVENGE. Για αλλη μια φορα θα τσακισω τις χελωνες!
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,312
Μόνο 2 δευτερόλεπτα τηλεοπτικού χρόνου σου δώσανε στο τρειλερ; Τόσο πολύ σε υπολογίζουν;
Άστους βρε σρεδερ και πιάσε κάνα άλλο κακό. Γίνε κάνας νταρθβεηντερ ξερωγω.

 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,426
Ολα τα παιχνιδια μου αξιζουν δικο τους thread. Ο Darth vader δεν ειναι τιποτα μπροστα σε εμενα. Ενας εξωγηινος ninja ειναι και δεν εχει την δυναμη μου ουτε τοσο μεγαλο στρατο απο ninja σαν τον δικο μου.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,426
Εσυ βγηκες με την γκομενα;
Οχι αλλα βγηκα την Κυριακη με μεγαλη παρεα και ηταν και 8 κοριτσια. Συνεβη κατι που δεν μου εχει ξανατυχει. Στο τραπεζι που εκατσα ημουν εγω με 6 κοριτσια! Αφου γνωριστηκαμε στο τελος πριν φυγουμε τους ειπα να ανταλλαξουμε τηλεφωνα για να βγουμε αλλα μου ειπαν την επομενη φορα για να γνωριστουμε καλυτερα.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,312
Βρε μπας και βρέθηκες κομπάρσος σε κάνα γύρισμα του Σειρηνάκη;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
βγηκα την Κυριακη με μεγαλη παρεα και ηταν και 8 κοριτσια. Συνεβη κατι που δεν μου εχει ξανατυχει. Στο τραπεζι που εκατσα ημουν εγω με 6 κοριτσια!

Κυριακη. Βγηκες με μεγαλη παρεα που την ηξερες αλλα καθισες σε αλλο τραπεζι με αγνωστα ατομα, πολλα ατομα αρα το τραπεζι δεν ηταν του καφε. Σε βαφτιση πηγες ε; Εαν ηταν Σαββατο θα ελεγα οτι πηγες σε γαμο.
EDIT
Εγω δεν παω σε τετοια πραγματα, οι γυναικες ονειρευονται να ζησουν την ιδια στιγμη ενω εγω εχω αλλα ονειρα, ονειρα φυγης.
 
Last edited:

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Πίτα κόβανε.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
Πίτα κόβανε.
Ναι, παιζει και αυτο που λες. Ειχα ξεχασει οτι αυτο με την κοπη της πιτας εχει γινει τσοντα. Μπηκαμε στον Μαρτιο και ακομα πιτες κοβουν. Θα μπουμε στον Ιουνιο και ακομα πιτες θα κοβουν.
Ειχα την εντυπωση οτι οι κοπες γινονται μερα Σαββατο.
Ουτε σε αυτα τα event παιρνω μερος. Θα ελεγα τωρα κατι για αυτο το ξεραμενο πραγμα που για να κατεβει θελει 1 ενα λιτρο νερο αλλα δεν θελω να γινω προστυχος.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
Δεν αντεξα....

Την καταπινεις την πιτα ε;
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,426
ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΒΓΑΙΝΕΙ Η παιχνιδαρα μου το καλυτερο παιχνιδι της χρονιας και το καλυτερο παιχνιδι δρασης της χρονιας!! Για αλλη μια φορα θα διαλυσω τις χελωνες!!!!!! Θα ανεβασω και βιντεο εννοειται για να δειτε ολοι τι αγριο ξυλο θα φανε οι χελωνες!
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,426
Το τερματισα και διελυσα τις χελωνες!
Δειτε εδω πως δερνω τις χελωνες!


Μετα μεταλλαχτηκα και εγινα γιγανας και τις εκανα κομματακια! ΧΑΧΑΧΑ
Και φυσικα O Rocksteady τις εδειρε αγριως και αυτος
Και ο Stockman
Αλλα μετα απο εμενα το περισσοτερο ξυλο το εφαγαν απο τον Κrang!
Εδω βλεπετε τους Foot Ninja να τσακιζουν τις χελωνες TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES WRATH OF THE MUTANTS PC GAMEPLAY: MY FOOT NINJAS KILL THE TURTLES!
Και τα Utrom(ο krang ειναι ο βασιλιας των Utrom) TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES WRATH OF THE MUTANTS PC GAMEPLAY PART 2: THE UTROMS KILL THE TURTLES
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
doubt.jpg
 
Top Bottom