What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Το FALLOUT του Amazon είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ κωλοδάχτυλο στους φανς του New Vegas

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,673
Όσο το σκέφτηκα συνειδητοποιώ πως μες στην οργή μου ξέχασα να αναφέρω κι άλλα πράγματα όπως για παράδειγμα το ότι ΟΙ ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΕΣ ΗΘΕΛΑΝ ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ SUPER MUTANTS, O MASTER ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΗΜΑΣΙΑ
1712868052518759.png

Κάνω retcon το άρθρο μου και ανεβάζω την εικόνα τώρα. Έγινα κι εγώ σαν τον Τοντ. Αν κοιτάξεις πολλή ώρα μες στην άβυσσο...
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,280
Ώρα για New Vegas.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,538
Απολαυστικός, δυσσαδερός Γκουνελιώτης, ακραία τρίγκερντ από τη σειρούλα του Τόντ. Από καθαρή περιέργεια, θα δω τον πιλότο :)

Τί είχαμε ζήσει το '11 με το Νιού Βέγκας εμείς οι γέροι γαμώτο :)
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,882
Χαχαχ!

Δε διάβασα τη κατάθεση ψυχής παρά μέχρι εκεί που λες ότι θα έχει σποιλερς, κάτι λογικό, ο τίτλος βέβαια είναι λίγο αντιφατικός. Τελικά αξίζει σα σειρά;
/s
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,673
Είναι fan fiction γραμμένο από έναν 13χρονο ο οποίος έπαιξε το Fallout 4 για δυο-τρεις ώρες και παράλληλα μισεί το New Vegas με πάθος επειδή είναι κομπλεξικός manlet. Πέραν τούτου, αν ασχοληθεί με αυτό κάποιος άσχετος με τα Fallout games ίσως το εκτιμήσει περισσότερο ως τηλεοπτικό προϊόν του 2024, σα να βλέπει μια ταινία της Marvel πχ.
 

Robin Hood

Gelatinous Cube
Approval of the Admiral
Joined
Jul 7, 2023
Messages
152
Μου θυμήσατε ότι πρέπει να παίξω κάποια στιγμή τα 2 πρώτα. Βασικά ποτέ δεν έχω παίξει κανένα. Ξεκίνησα κάποτε το πρώτο αλλά για κάποιο λόγο το παράτησα. Κι αφού το είπα αυτό πάω να συνεχίσω το Baldur's Gate 3 και το backlog μου κλείνει το μάτι.


Αποχωρώ από την συζήτηση μόνος μου πριν αρπάξετε τα δικράνια.
 

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,325
Λολ ήμουν σίγουρος Χέλιε 🤣

Για μένα είναι 10/10 ο,τι έχω δει μέχρι τώρα

Fallout 3, 4 ftw
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,277
Να πω ότι φαινόταν από την αφίσα ακόμη; Ορίστε το είπα!
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,673
tldr είδε τα 2 πρώτα επεισόδια, του άρεσαν, και μετά μιλάει 15 λεπτά για το ποιους είδε στην πρεμιέρα και τι τζανκ φουντ έφαγε στο ΛΑ. Ευχαριστούμε Τιμ.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,383
Η ειρωνεία του να συγκρίνετε μεταφορές που κατακρεουργούν το πρωτότυπο με την Marvel είναι ότι τα Marvel Studios είναι αν όχι το μοναδικό, από τα ελάχιστα στούντιο που σέβονται απόλυτα το πρωτότυπο υλικό και το τιμούν σε κάθε ευκαιρία. Καλά σας κάνουν λοιπόν!
 
Top Bottom