What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

SONIC SUPERSTARS

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,445
Δε λέω, όλο και κάτι τραβηχτικό θα είχε, αλλά μεταξύ μας, δεν είναι ότι η Λίλυ είχε την εμπειρία να διακρίνει το σούπερ από τη σούπα.
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
629
Δε λέω, όλο και κάτι τραβηχτικό θα είχε, αλλά μεταξύ μας, δεν είναι ότι η Λίλυ είχε την εμπειρία να διακρίνει το σούπερ από τη σούπα.
Εμένα μ' αρέσει τη βρίσκω καλή.
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
629
"... ίσως ο Super Mario, σε κάποιους κύκλους, αν υιοθετήσουμε συγκεκριμένα κριτήρια, να ήταν πιο δημοφιλής και επιδραστικός..."

Χαχαχαχα φέρτε πίσω τα 90's. Η απόλυτη επικράτηση του κοντού μυστακιοφόρου προκαλεί ακόμα τόνους δακρύων, αμείωτο πόνο και δυσβάσχαστη οδύνη στους οπαδούς άλλων εταιρειών με μασκότ σκατζοχοίρια και μπάντικοτς.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,445
Είναι νομίζω εμφανές ότι εκείνο το σημείο του review αποτελεί φόρο τιμής στο κλίμα που επικρατούσε τότε :).
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Μην ξεχνάμε και τους Αμιγκάδες που ποντάραμε σε ένα μυρμήγκι και την σύντροφό του την Ζούλα.
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
629
Μην ξεχνάμε και τους Αμιγκάδες που ποντάραμε σε ένα μυρμήγκι και την σύντροφό του την Ζούλα.
Καλά λες, ήταν και το μυρμήγκι-νιντζα της αμιγκα. Είχε κάνει βέβαια τη βόλτα του στις κονσόλες της εποχής, σίγουρα στο snes και νομίζω και στο mega drive.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,543
Mη μου δίνετε σημασία, πέρασα να υποβάλλω τα Σρεδερικά σέβη μου για το πάθος με το οποίο η κριτική αναφέρεται στον τρίωρο αγώνα κατά του άθλιου φόκτωρος Έγκμαν.

ΥΓ Οι Χελώνες ζουν, μας οδηγούν.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,593
It came from the desert... τι νευρα ειχα με αυτο το παιχνιδι. Εβγαινα εξω και εψαχνα μυρμηγκοφωλιες, για να τις κατουρησω αλλα και για αλλα πραγματα, οπως :poop:
Εγω δεν βλεπω σχολιο απο τον σρεντερ και αυτο δεν ειναι βολικο. Ο χειρισμος ειναι καλος εκτος απο την περιπτωση emeralds; που εισαι ρε @shredder;
Εγω ηρθα για το it came from the desert. Το sonic δεν το ειδα ποτε με καλο ματι και χαιρομαι που εχει ατελειες.
Μπορω να πω οτι το αρθρο ικανοποιησε αρκετα τα κομπλεξ μου.
 
Top Bottom