What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τσάμπα παιχνίδια

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,669
μπορεί κανά bundle να μοίραζε κανείς ή άλλο promo, τα κυνηγάω αυτά για να παίξω στην σύνταξη χωχωχω (καλά νομίζω deck είναι μονόδρομος για να προλαβαίνουμε να παίζουμε πλέον, τουλάχιστον όταν χέζουμε)
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
645
μπορεί κανά bundle να μοίραζε κανείς ή άλλο promo, τα κυνηγάω αυτά για να παίξω στην σύνταξη χωχωχω (καλά νομίζω deck είναι μονόδρομος για να προλαβαίνουμε να παίζουμε πλέον, τουλάχιστον όταν χέζουμε)
Μην το γελας καθολου, ενας απο τους πολλους λογους που λατρεψα το switch ηταν και αυτος. Αν θυμαμαι καλα τον false knight απο το hollow knight στο θρονο τον εβγαλα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,669
Μην το γελας καθολου, ενας απο τους πολλους λογους που λατρεψα το switch ηταν και αυτος. Αν θυμαμαι καλα τον false knight απο το hollow knight στο θρονο τον εβγαλα.
κοίτα το σκεφτόμουν πρόσφατα, είναι μέρες που δεν έχω το κουράγιο να κάτσω στο PC και πάω κατευθείαν κρεβάτι ή άλλες που θέλω να κάτσω με το έτερο ήμισυ στο σαλόνι και αυτή βλέπει τίποτα δικά της σε κανά netflix και εγώ αράζω με το κινητό, ε αντί του κινητού θα μπορούσε να είναι το deck πχ και στις 2 περιπτώσεις.

edit: @Admiral βγάλε με από το hifi, μαζεύτηκε κόσμος, ας το πάρει κάποιος που θα το παίξει τώρα κοντά :p
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,881
Τι υποψήφια ρε! Απευθείας νικήτρια της καρδιάς μας!

ΜΠΟΥ- ΓΙΑ!
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,964
Όπως είπα και στον Άλεξ όταν έστειλε τον κωδικό, ανυπομονώ να το δοκιμάσω στο Deck! Μόλις ξεκολλήσω λίγο από το Hades 2 🙄
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,949
Για τους λίγους που μπορεί ακόμη να μην τα έχουν στο GOG:

Z7B4ADA6ABCAEDD510

C3ZQF615C73A9EA14C
Πήρα το Tomb Raider. To Fallout 3 το αφηνω για κάποιον άλλον. Μην είμαστε κ greedy...
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,552
Μετά το τσουνάμι συμμετοχών, το κλειδί για το Yakuza: Like A Dragon βρίσκεται παρακάτω. First come, first served.

Hidden content
You need -1 more posts to view this content
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,669
Μετά το τσουνάμι συμμετοχών, το κλειδί για το Yakuza: Like A Dragon βρίσκεται παρακάτω. First come, first served.

[Hidden content]
κάποιος το πήρε βλέπω, πείτε και ένα ευχαριστώ ρε στον άνθρωπο :p
 

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,755
κάποιος το πήρε βλέπω, πείτε και ένα ευχαριστώ ρε στον άνθρωπο :p
φοβάμαι ότι πρέπει να μπαίνει μεγαλύτερο όριο από μια ανάρτηση γιατί έχει ξανασυμβεί να παρθεί γρήγορα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,669
φοβάμαι ότι πρέπει να μπαίνει μεγαλύτερο όριο από μια ανάρτηση γιατί έχει ξανασυμβεί να παρθεί γρήγορα.
βασικά το δοκίμασα 2 ώρες μετά, ε λέω αν δε το θέλει κανείς ας το βάλω εγώ, αλλά για να μην υπάρχει αντίδραση ή ευχαριστώ κάτι στον Γιώργο φοβάμαι για bot.
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,964
Όπα παιδιά νομίζω εγώ τον τσίμπησα τον κωδικό, μην κυνηγάτε φαντάσματα (και μποτάκια) :oops:

Ήμουν απ' το κινητό κι έκανα redeem για πρώτη φορά μέσω του κουλού συστήματος που έχει (είναι σα να βάζεις pre-paid κάρτα). Το μήνυμα που έσκασε μού φάνηκε "λάθος", οπότε θεώρησα ότι ο κωδικός είχε χρησιμοποιηθεί ήδη και λέω oh well. Τώρα είδα τον χαμό εδώ και πήγα να τσεκάρω, όντως το έχω στο library, οπότε μάλλον έπιασε εν τέλει!

Ευχαριστώ για τον κωδικό, συγνώμη για την αναμπουμπούλα, και κυρίως ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΉΘΗΚΑ.
 
Top Bottom