What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Die With Your Boots On

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,345
Λογικά απεβίωσε από το μαράζι του που δε βρέθηκε ποτέ ο δολοφόνος της γυναίκας του.

Όντως!!

giphy.gif
 

Robin Hood

Gelatinous Cube
Approval of the Admiral
Joined
Jul 7, 2023
Messages
158
Πέθανε και ο O.J. Simpson.

Θυμάμαι το γεγονός της δολοφονίας της γυναίκας του και του εραστή της και την δίκη. Όπως θυμάμαι σ' ένα CD του PC Master που ήταν για το Haloween (?), μάλλον, είχε μέσα διαφορά demo από horror & crime παιχνίδια. Όπως το Phantom of the Opera και το Ripper νομίζω. Μέσα σ' όλα αυτά είχε κι ένα βιντεάκι δημιουργημένο από υπολογιστή που αναπαριστούσε την δολοφονία. Πράγματα που μένουν στη μνήμη...
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,823
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,563
Το wow για το 86 της ηλικιας του Φερτη. Ο Higgs πηγε στα 94 και σωστα λεμε κριμα αλλα ειναι και κριμα που οι περισσοτεροι απο εμας δεν θα φτασουν σε αυτες τις ηλικιες.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,956

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,563
Και την Παναγιωτοπουλου πεθαμενη απο καιρο την νομιζα. Δεν ξερω τι εχω παθει και τους νομιζω ολους πεθαμενους.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,553
Και την Παναγιωτοπουλου πεθαμενη απο καιρο την νομιζα. Δεν ξερω τι εχω παθει και τους νομιζω ολους πεθαμενους.
δεν έχεις πάθει κάτι, κάπου θα έπεσε το μάτι σου σε τίτλο "ΠΑΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ/ΤΟΥ Η/Ο ΤΑΔΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ" και έχει χτυπήσει το γόνατο ξέρω εγώ...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,563
δεν έχεις πάθει κάτι, κάπου θα έπεσε το μάτι σου σε τίτλο "ΠΑΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ/ΤΟΥ Η/Ο ΤΑΔΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ" και έχει χτυπήσει το γόνατο ξέρω εγώ...
Δεν στο ειχα ρε μπαγασα αλλα εχεις δυνατο επιχειρημα.
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,536

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,563

Ταλαιπωρήθηκε πολλά χρόνια, η αλήθεια είναι...
Αστο φιλε, ετρωγα τσιτσι και μια ξαδερφη μου εβαλε την οθονη με την ειδηση μεσα στα μουτρα μου.
Δεν ξερω γιατι της φανηκε καλη ιδεα οτι η στιγμη ηταν καταλληλη.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,563
Εγω θα αφησω αυτο το αρχαιο βιντεο που δειχνει ξεκαθαρα οτι ο Τουρκογιωργης ηταν γνησιος ροκας και ως τετοιος, ΠΟΛΥ cool τυπος.

 
Top Bottom