What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φθηνό Πληκτρολόγιο / Ποντίκι

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,053
Ρε συ μποτ τι να το κάνεις το full;

Ψηλή γυναίκα για παρέλαση, κοντή γυναίκα για κρεβάτι Φουλ κμπ για δουλειά, τκλ για γκεημάρισμα.

Από τότε που το γύρισα σε τκλ (razor huntsman v2 analog, απόλυτα ευχαριστημένος), δύσκολα θα ξαναγύριζα σε φουλ. Απελευθερώθηκε χώρος για τον πόντικα από το ναμ που ούτως η άλλως δεν χρησιμοποιούσα σχεδόν ποτέ, τα χέρια έχουν καλή οριζόντια κλίση σε σχέση με τον κορμό μου κλπκλπ.

Επειδή ακριβώς το χρησιμοποιώ κυρίως για δουλειά (κατά 90% πλέον), θέλω να είναι φουλ. Σιγά τον χώρο που εξοικονομεί το TKL μωρέ. Εκτός κι αν έχεις το πληκτρολόγιο πάνω σε θρανίο δημοτικού. :Ρ

@Eaglos: εάν ξέρω ότι θα μου κάνει και θα μου κρατήσει χρόνια χωρίς προβλήματα, δεν έχω θέμα με την τιμή. Αυτό ήλπιζα και με το Razer Blackwidow V4 Pro που πήρα κατευθείαν από το site της Razer. Σε λιγότερο από χρόνο άρχιζε να σπαμάρει ένα πλήκτρο και μου αντικατέστησαν ολόκληρο πληκτρολόγιο και, τώρα, μετά από μερικούς μήνες με το 2ο πληκτρολόγιο, αρχίζω και έχω θέματα με 2 πλήκτρα. Εάν μπορέσω να κάνω refund, θα το κάνω και θα πάω αλλού. Με την πρώτη Μαυρηχήρα που είχα πάρει το 2014 (Razer Blackwidow Ultimate 2013 Elite), το πρώτο σπαμάρισμα πλήκτρων άρχισε αρκετά χρόνια μετά...
 

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,357
Τσέκαρε τα Leopold για αξιοπιστία botaki.


Άλσοου γενικά για την συζήτηση το planed absolesence is a thing δυστυχώς και όσο περνάνε τα χρόνια γίνεται πιο έντονο σε καινούργια προϊόντα. Θεωρώ ότι είναι πιο εύκολα μετρήσιμο πλέον να προσχεδιάζεις πότε κάτι θα χαλάσει. Παίζοντας με τους συντελεστές ανοχής (ασφαλείας) στις εκάστοτε μηχανικές δοκιμές.
 
Top Bottom