What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Γιουροβίζο.

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,341
Τιμή και δόξα στον WINDOWS95MAN!
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,596
επισης για να τα λεμε ολα, βαθια συγκινητικη (αχ ρε πούστη Χρόνε....) ηταν η στιγμη του τζωνάρα λογκαν χτες. ουτε γι αυτο ηξερα κατι, οπότε μ επιασε απροσδοκητα σε κεντρα συναισθηματικα που δεν περιμενα.

χαβιν σέντ δατ, εγκλημα κανανε που δωσανε του ανθρωπου την Υπερτραγουδαρα (το τελευταιο γιουροβιζο τραγουδι που λατρεψα πραγματικα) γιουφόρια, που ειναι ενα απ τα πιο δυσκολα πραματα που μπορει να τραγουδησει ενας 70αρης, εστω και με την φωναρα που ειχε καποτε ο τζωνης.
οπως και να χει, Μεγαλη στιγμη.

 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,601
Λίγο που είδα, μου άρεσε που έδειχνε πριν από κάθε συμμετοχή, μικρά κλιπ με τις παλιότερες συμμετοχές. Αν μη τι άλλο έκανε το σημερινό παρακμιακό κιτς να φαίνεται ξεκάθαρα.

Screenshot 2024-05-08 123952.png
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992

1715163432197.png
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,596
441174951_808545474083950_3365466875598182497_n.jpg


ωραιος ο ερίκος.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,600
H παρακμη ειναι εντονη, οταν χωρες με καλη μουσικη παραδοση εμφανιζονται σαν αποτυχημενο ΑΙ αποτελεσμα.

Το θεμα με τα παλαιστινιακα συμβολα φωτιζει με ηλιακο φως την υποκρισια, την δηθεν ελευθερια και την σαπιλα που ως γνωστο, μονο η φωτια και το τσεκουρι μπορει να καθαρισει. Δεν το λεει ο κουνελος, ο Κολοκοτρωνης το ειπε.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,457
Έχω μια απορία που θέλω να μου λύσουν οι μύστες της διοργάνωσης. Κατεβάσαμε ποτέ κανένα κλασικό βαρύ λαϊκό τραγούδι; Κάτι σε στυλ Βασίλη Καρρά πχ.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,332
Όχι αλλά είχαμε αυτά τα τρια




Χειρομαλακτη μου, γιατί το τελευταίο, τα μετέπειτα δεν σου άρεσαν τόσο; Τύπου sergey lazarev?
Πάντως ο μπάρμπας το είπε αψογα το Euphoria. Το έφερε ακριβώς εκεί που έπρεπε και το έκανε δικό του.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,596
γκουγκλαρα. απαπα, τι λαζαρεβ τωρα? μπα.

αψογα στα κουπλε. ηδη του το καμανε ακουστικ και καλα, αλλά στο ρεφρεν φυγανε κατι κοκορακια αστα να πανε..
αλλά ειπαμε. δεν κρινουμε. ο αθρωπος ειναι λιβινγκ λετζεντ.
 

Robin Hood

Gelatinous Cube
Approval of the Admiral
Joined
Jul 7, 2023
Messages
160
Έχω μια απορία που θέλω να μου λύσουν οι μύστες της διοργάνωσης. Κατεβάσαμε ποτέ κανένα κλασικό βαρύ λαϊκό τραγούδι; Κάτι σε στυλ Βασίλη Καρρά πχ.
Νησιώτικο με τον μεγάλο Μπίγαλη, Το Τρεχαντήρι.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992

Αυτα καλο ειναι να γινονται!!!!


Εν μέσω μαζικών αποδοκιμασιών πραγματοποίησε την εμφάνισή της στην πρόβα των επιτροπών το βράδυ της Τετάρτης (8/5) η εκπρόσωπος του Ισραήλ, Eden Golan, λίγες ώρες πριν τον Β ημιτελικό της Eurovision.
 

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,734
Τη φάγατε την κοπέλαλαλα

Περισσότερη σημασία από την γίουχα δίνω σε αυτό που γράφει στο τέλος
Tέλος, τo Bambie Thug που εκπροσωπεί φέτος την Ιρλανδία έκανε γνωστό ότι έλαβε εντολή από τους διοργανωτές να αλλάξει το μακιγιάζ του, καθώς πάνω στο σώμα του ήταν γραμμένα στην αρχαία ιρλανδική γλώσσα Όγκχαμ τα μηνύματα: «Ελευθερία στην Παλαιστίνη» και «Κατάπαυση του πυρός».


Σε ερώτηση δημοσιογράφου στη συνέντευξη Τύπου μετά τον Α ημιτελικό, το Bambie Thug απάντησε: «Ήταν πολύ σημαντικό για εμένα επειδή είμαι υπέρ της δικαιοσύνης και της ειρήνης. Δυστυχώς, έπρεπε να κάνω κάποιες αλλαγές μετά από εντολή της EBU».
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,601
''Να σημειωθεί ότι οι παραγωγοί του μουσικού διαγωνισμού έχουν δημιουργήσει “τεχνολογία anti-booing”''

τέτοια βλέπει ο @nitro912gr και θα κάτσει να αναπτύξει τεχνολογία anti-disagree
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,616
''Να σημειωθεί ότι οι παραγωγοί του μουσικού διαγωνισμού έχουν δημιουργήσει “τεχνολογία anti-booing”''

τέτοια βλέπει ο @nitro912gr και θα κάτσει να αναπτύξει τεχνολογία anti-disagree
Αν πάρω πάνω από 2-3 σκόρπια Χ κάτι έκανα καλά στο τρόλινγκ, τιμή μου τότε!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,600
Να σε βαζουν να σβησεις το καταπαυση του πυρος.... σε τι σκτ κοσμο ζουμε;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,616
Να σε βαζουν να σβησεις το καταπαυση του πυρος.... σε τι σκτ κοσμο ζουμε;
στον κόσμο που είναι οκ να να σκοτώνει κάποιος 35Κ κοσμάκι γιατί ένα μάτσο σφετεριστές της εξουσίας, έκαναν τρομοκρατική επίθεση σε κάποιο κράτος.
Εκτός αν δεν είναι φιλαράκι μας, γιατί οκ σκατά στους ρώσους, αλλά όχι και στα φιλαράκια εκεί κάτω ε;

το κάνει ακόμα καλύτερο το πλήρες μπλοκάρισμα σε ΑΙ chatbots για το θέμα, που δείχνει ξεκάθαρα το τι ξεκαθάρισμα πληροφοριών Κινέζικου τύπου έχουμε πλέον στην "δημοκρατική" δύση.
 
Top Bottom