What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Που σκορπάτε αλόγιστα τα λεφτά σας; (Ποιο game αγοράσατε πρόσφατα;)

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,841
Αυτό το "Θρακιώτης" βλέπει έστω από το τρίτο βάθρο το πουγκί του Εβραίου; ή έστω έχει σχέση με τη thraka;
 

vtheofilis

Death Knight
Joined
Dec 11, 2012
Messages
4,443
Μάλλον ο Εβραίος είδε το πουγκί του Θρακιώτη.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,338
Χρήματα ξοδεύτηκαν σε ταξιδιωτικά εισιτήρια, προπληρωμένες μαζώξεις με άφθονο αλκοόλ, 2-3 επερχόμενες συναυλίες, κάμποσα πουκάμισα, συνδρομή στο patreon του Γρυπόλακα και το "The Excavation of Hob's Barrow".
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
629
Χρήματα ξοδεύτηκαν σε ταξιδιωτικά εισιτήρια, προπληρωμένες μαζώξεις με άφθονο αλκοόλ, 2-3 επερχόμενες συναυλίες, κάμποσα πουκάμισα, συνδρομή στο patreon του Γρυπόλακα και το "The Excavation of Hob's Barrow".
Όλα καλά και ωραία αλλά η συνδρομή στο Γρυπολακα με πέθανε!! Τι γίνεται με εκείνο περίφημο εξελ, το ανανέωσε;;; :LOL:
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,338
Για να δω το "ανανεωμένο εξελ", θα πρέπει να ρίξω όβολο για το tier 6, το οποίο κοστολογείται στα 1967 ευρώ.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,338
Τσίμπησα Lies of P (μπορεί να μην μου έκανε τόσο κουκου το ντεμο, αλλά είπα να του δώκω μια ευκαιρία) και το Yakuza: Like a Dragon.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,111
Τσίμπησα Lies of P (μπορεί να μην μου έκανε τόσο κουκου το ντεμο, αλλά είπα να του δώκω μια ευκαιρία) και το Yakuza: Like a Dragon.

Δώσε μια ευκαιρία στο Lies of P, δεν είναι τίποτα το φοβερό αλλά παίχτηκε πολύ ευχάριστα από μένα.
Για το δεύτερο, εύγε νέε μου. :PCMR:
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
629
Εμένα από την άλλη μου έκανε κουκου το ντεμακι του Lies of P αλλά δεν το πήρα ακόμη. Ωστόσο αγόρασα το Oddworld Soulstorm από το fanatical, μόλις 1€ και το Code Vein.
 
Top Bottom