What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Red Dead Redemption : To Όνειρο Ζει

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,554
Θέμα χρόνου ήταν (ΠΟΛΥ χρόνου), με το ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ το Σκαπόηκο Έπος.

Φαντάζομαι θα 'χουμε κάποια remastered εκδοχή, που ενσωματώνει και μπόλικα gameplay στοιχεία του δεύτερου.

Όπως και να 'χει, το βλέπουν και οι πλέον ολιγορούντες τώρα, το μέλλον είναι platform agnostic και ζει στο cloud. Στα παιχνίδια-υπηρεσίες είναι το κασέρι κι αυτό κυνηγάνε οι εταιρείες. Θα συνεχίσουμε να βλέπουμε και κινηματογραφικές υπερπαραγωγές, αλλά θα μας έρχονται πολύ πιο σπάνια σε σχέση με το παρελθόν.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,432
Έπρεπε ο Γιάννης να κάνει πρόταση γάμου στη Νίτσα, για να παίξει το ενδεχόμενο του RDR1 στα πιτσί!



Ο Γιάννης είναι ο πρώτος φορουμίτης του Πιτσιμαστερ (aka. φιφελντορ)
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,536
Θα συνεχίσουμε να βλέπουμε και κινηματογραφικές υπερπαραγωγές, αλλά θα μας έρχονται πολύ πιο σπάνια σε σχέση με το παρελθόν.

Για να πω την αλήθεια δεν θα κλάψω και ιδιαίτερα αν μειωθούν τα παιχνίδια με κινηματογραφικό στυλ. Κάποτε με εντυπωσίαζαν, τώρα θέλω gameplay.
 

vtheofilis

Death Knight
Joined
Dec 11, 2012
Messages
4,447
Συμφωνώ για το platform agnostic. Για το cloud ... Δεν ξέρω. Και δεν το θέλω, προσωπικά. Τα κάθε λογής πάγια έξοδα μαζεύονται και τελικά καταντάνε βρόγχος.
 
Top Bottom