What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Shill us your pc 2024

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,353
To moderation team δεν θα μας τιμήσει με τα setups toy? :p μην ντρέπεστε :PCMR:
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
618
πρέπει να ανοίγω τα παράθυρα πιο συχνά και να μην βρικολακιάζω τόσο, άνοιξα να βγάλω την φώτο και είδα και πόση σκόνη έχει.
Το κουτί δεν έχει τίποτα να δείτε, μια παπαριά turbex που ξέμεινε και κρέμονται δίσκοι χωρίς πλαϊνό είναι.
Μόλις το μετακομίσουμε το γραφείο σπιτιού στο άλλο δωμάτιο θα βάλω κανένα της προκοπής mini ITX χωρίς φανφάρες. Θα ανεβάσω τότε :p

View attachment 7667

Οτι θα ειχες πανω στο ηχείο κρυμμενο κουκλακι του @lelos kounelos δεν το περιμενα. Τοση αγαπη πχια;;;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,556
giphy.gif
 

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,353
Έχεις ακόμα συνδεδεμένο Dreamcast? μερακλής over 9000
 

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,353
Χρειάστηκε προ περσι να αλλάξω πισι κάπως βεβιασμένα. Οπότε έχω φρέσκεζ φώτο από το build.

1711881760882.png
photo_2024-03-31_13-44-34.jpg
1711881726530.png
photo_2024-03-31_13-44-26.jpg

photo_2024-03-31_13-55-19.jpg


Θα επανέλθω μάλλον για σπεκς και μερεμετινγκ τουλς.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,564
Έχεις ακόμα συνδεδεμένο Dreamcast? μερακλής over 9000
Nαι. Βασικά το αγόρασα πριν από ένα χρόνο περίπου από φίλο τελείως στο ξεκάρφωτο. Την είχα απωθημένο τη κονσόλα εξαιτίας του Virtua Striker 2!
Πάντως σκέφτομαι να εκτυπώσω σε τελάρα ζωγραφικής ή να πάρω έτοιμα από πουθενά με εικόνες από τα πιο αγαπημένα μου παιχνίδια. Πριν το βάψιμο είχα γεμίσει αφίσες το διαμέρισμα και από τότε δεν έχω βάλει κάτι στο τοίχο και είναι κουραστικό στο μάτι.
 

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,353
Πύργος:
Lian li lancool III RGB
Asus TUF Gaming X670E-plus
AMD Rysen 9 7900x
Lial li Galahad 360
MSI gaming trio RTX 4080
Corsair Vengaince RGB 64Gb DDR5 @ 5200 (2dimms)
Samsung 960 evo 250Gb nvme gen3, samsung 980 pro 1Tb NVMe Gen4, Crucial T700 2Tb NVMe Gen5,
Samsung 850 pro SSD 250Gb, Seagate IronWolf 4Tb
Gigabyte GC-WBAx200 WiFi6
Cooler Master MasterWatt Maker 1200
Various noctua fans

Περιφερειακά:
Samsung C49RG94SSU 49", Dell U2713hm 27", Asus monitor (generic :p) 24"
Razer Blackwidow v3, wristwrest pro (gel), Mamba hyperflux
Razer Leviathan
Focusrite scarlett solo, cloudlifter cl1, sony wh-1000xm4, rode: procaster, psa1+,psm1, ws2
Ugreen US156 USB 3.0, ANYPLUS USB 3.0 hubs
 
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,556
Ελα ρε @shredder βαλε λιγο τις φωνες για να αποκαταστησεις την ταξη. Κυβερναει η αταξια λεμε.
Θα εδειχνα ολο το μεγαλειο αλλα θα προκαλεσω κυματα οργης σε ολη αυτη την επιμελεια που αναπαριστουν οι φωτο σας.

Chaos-Is-My-Life.jpg
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,567
αλλοι καθαριζουν πριν τον χωρο για να βγει κομ ιλ φω η φωτο, ο κουνελος επιτηδες πεταει τσιγαροκουτα γυρω γυρω για να μας ψησει οτι ειναι χυμα και ανοικοκυρευτος (μεγαλο ψεμμα) και μονο ο μαλαχτης θα σου δωσει, συφορουμιτη, αληθχεια και εικονα μεσα απ την ζωη.

το νετμπουκακι - κατεβαστηρι ειναι συναμα το αποκουμπι - ρημαιντερ των λογαριασμωνε. ευδαπ, δεη, φυσικα αερια, κοινοχρηστα....
και βεβαια στη μεση γκοθικαρα 3 μ ενα σκαζμο μοντς (θα γραψω επ αυτου αφου το τελειωσω).
σπυριασε, σρεντερ, αφηνίασε. το συστημα ειναι απ το 2015.
σορυ, το εννοω. ισως το αλλαξω πριν κλεισει δεκαετια, παντως. ισως και οχι.

433026854_7869665646410922_1587521839323779454_n.jpg
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,564
Χρωστούσα το build μου γιατί ήταν αργά το βράδυ χθες όταν ανέβασα τη φώτο και ήθελε σκέψη και ψάξιμο να γράψω τι έχω.
Το πάσχα του 2022 το είχα στήσει το pc. To προηγούμενο pc υπάρχει ακόμα, το έδωσα στην αδερφή μου

Πύργος:

Κουτί: Fractal Design Focus G Midi Tower
Μotherboard: Gigabyte B560M Aorus Elite
CPU: Intel Core i5-11400F
GPU: Asus GeForce RTX 3060 12GB GDDR6 Dual V2 OC
RAM: G.Skill Aegis 16GB DDR4 RAM με 2 Modules (2x8GB) και Συχνότητα 3200MHz για Desktop
Tροφοδοτικό: Corsair TX-M Series TX550M 80+ Gold 550W CP-9020133-EU
Σκληροί Δίσκοι: TOSHIBA HDWD130 3 TB & Samsung SSD 980 500 GB
Oθόνη: AOC 24G2U IPS Gaming Monitor 23.8" FHD 1920x1080 144Hz με Χρόνο Απόκρισης 4ms GTG
Case Fan: CoolerMaster Sickleflow 2020 Case Fan 120mm με Λευκό Φωτισμό


Περιφερειακά:

Πληκτρολόγιο: Razer Blackwidow v3
Mouse: Razer Basilisk v2
Mousepad: Razer Goliathus Mobile Gaming Mouse Pad 270mm Πράσινο
Gamepad: Sony DualSense Ασύρματο Gamepad για PS5 Cosmic Red Black
Ηχεία: Creative 2.1 (σκυλιά του πολέμου από το 2003)
Eξωτερικοί Σκληροί Δίσκοι: Seagate Backup Plus Portable 3 TB, Seagate Expansion Portable 2 TB, κάποιον Pleomax 500 GB με τροφοδοτικό, κάποιον toshiba 150 GB από παλιό λάπτοπ που χάλασε και τέλος ένα στικάκι kingston 120 GB
 

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,353
αλλοι καθαριζουν πριν τον χωρο για να βγει κομ ιλ φω η φωτο

Fair enough, busted. :) To τι ξεφόρτωσα από το γραφείο για να βγάλω την φώτο δεν λέγεται. Προς υπεράσπιση μου εδώ δουλεύω κιολας, οπότε ειδικά από αρχές του 2023 είμαι σε εμπόλεμη κατάσταση.

Ναι δεν τα πήγα μακριά. στην δίπλα βιβλιοθήκη.
4.jpg
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,567
ΒΑΡΟΥΦΑΚΗΣ????
ΚΡΗΤΙΚΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ?????????????

ρε μπας κι εισαι αλτ ακάουντ του τιναπεισνογκααρθζζζζζξξξξξλλλ και μας τρολαρετε με τους κρυπτοτσακωμους και καλα? :LOL:🤔
 

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,353
Στην Κρήτση σπούδασα και Βαρουφάκη διάβαζα πριν γίνει cool. Μετά σταμάτησα :trollface:
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,567
το ειδα ο αντβεντσουράς το πτυχιο στον τοιχο απ το πολυτεχνειο κρητης, αλλά ηθελα να διασταυρωσω τα φακτς... :p:LOL:
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,556
Fair enough, busted. :) To τι ξεφόρτωσα από το γραφείο για να βγάλω την φώτο δεν λέγεται.
Μπραβο ρε φιλε, τα ειπες και ησυχασε η συνειδηση μου. Σκεφτομουν, Τι ψυχαναγκαστικα τυπακια ειναι αυτοι εδω;
Τωρα ειμαστε κομπλε.


ο κουνελος επιτηδες πεταει τσιγαροκουτα γυρω γυρω για να μας ψησει οτι ειναι χυμα και ανοικοκυρευτος (μεγαλο ψεμμα) και μονο ο μαλαχτης θα σου δωσει, συφορουμιτη, αληθχεια και εικονα μεσα απ την ζωη.
Με στεναχωρησες.
Τα κανω οπως προσταζει ο Μπουκοφκσι. Δεν εχω ψυχολογικα προβληματα για να παριστανω τον κονιορδο. Εχω κοψει να φερνω και γκομενες στο σπιτι και ετσι απουσιαζει το κινητρο.
Ενταξει, σκουπα-μαπα βανω, για να μην ξυπνησω αγκαλια με κατσαριδες και αρουραιους.
Πιατα πλενω για να μην παθω καμια χολερα. Ξερω τι ειναι η χλωρινη.
Ακαταστασια, γιατι οταν παιζει τακτοποιηση δεν βρισκω τιποτα και δεν μπορω να συγκεντρωθω.

Οπως θα δεις με τα ματια σου, καποια πραγματα δεν μπορεις να τα σκηνοθετησεις πχ την σκονη και ο κουνελος, σκηνοθετης δεν ειναι.


chaos.jpg
is.jpg
my-life.jpg
cables.jpg

Για το *flex* εχω κι εγω κρητικο λεπιδι. Μου το χαρισε ενα γκομενακι, το εχουν εθιμο λεει εκει κατω.
Αλλα εχω και στυλο απο το μουσειο του Τεσλα που βρισκεται στην Σερβια. το εβαλα για να ζηλεψετε.

hasknife.jpg
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,904
Πώς μπορείς κ ξεχωρίζεις τα shortcuts με τέτοιο πολύχρωμο background?


αλλοι καθαριζουν πριν τον χωρο για να βγει κομ ιλ φω η φωτο, ο κουνελος επιτηδες πεταει τσιγαροκουτα γυρω γυρω για να μας ψησει οτι ειναι χυμα και ανοικοκυρευτος (μεγαλο ψεμμα) και μονο ο μαλαχτης θα σου δωσει, συφορουμιτη, αληθχεια και εικονα μεσα απ την ζωη.

το νετμπουκακι - κατεβαστηρι ειναι συναμα το αποκουμπι - ρημαιντερ των λογαριασμωνε. ευδαπ, δεη, φυσικα αερια, κοινοχρηστα....
και βεβαια στη μεση γκοθικαρα 3 μ ενα σκαζμο μοντς (θα γραψω επ αυτου αφου το τελειωσω).
σπυριασε, σρεντερ, αφηνίασε. το συστημα ειναι απ το 2015.
σορυ, το εννοω. ισως το αλλαξω πριν κλεισει δεκαετια, παντως. ισως και οχι.
Δευτέρα - αριστερόχειρας
Τρίτη - δεξιόχειρας
κ.ο.κ. ....
 
Top Bottom