What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

WoW Giveaway

nadril

Gelatinous Cube
Joined
Dec 6, 2012
Messages
164
Λοιπόν η προσφορά της bilzz που δίνει το παιχνίδι μαζί με το εισiτήριο του κινηματογράφου (μόνο στα village) είναι legit και έχω ένα key που δεν το χρειάζομαι.<br>Ο κωδικός δίνει το main game και όλα τα expansion μέχρι το Warlords of Draenor + ένα μήνα συνδρομή. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και μόνο σαν game card για ένα μήνα<br>απο όσους το έχουν ήδη, αλλά θα προτιμούσα να το πάρει κάποιο παιδί που δεν έχει το παιχνίδι. <br>Η κλήρωση θα γίνει την άλλη Κυριακή 20 του μηνού, στις 22:00.<br><br>Go Wild!
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Wow. <br><br>Μπράβο για την κίνησή σου.  :drinks: :thumbsup:<br><br>Θα το πω μια φορά και καθαρά. ΜΗ με βάλεις στην κλήρωση.
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,444
η ωρα ειναι 1.49 γιόν. <br>ακομα επιμενεις να ΜΗΝ μπεις στην κληρωση?<br>προσεξε καλα jon. θα σε ρωτησω μια τελευταια φορα.<br>εισαι η οχι στην κληρωση??<br>ξερεις οτι μπαινω νωρις το πρωι. ΚΑΛΥΤΕΡΑ για ολους μας να εχεις ξεκαθαρισει τη θεση σου μεχρι τοτε..<br><br><br>εντιτ: ειναι τερμα ανατριχιαστικο οτι διαβαζω το ποστ που εγραψα ΕΓΩ κι ακουω τη φωνη του χρηστου πολιτη...
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Ακριβώς. Και κάπου εδώ καλό θα ήταν να γίνει ακόμα πιο ξεκάθαρο, πως δεν θέλω να πάρω μέρος στην κλήρωση.<br><br>Και αυτή είναι η τελική μου απόφαση.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,491
<blockquote><br>Ακριβώς. Και κάπου εδώ καλό θα ήταν να γίνει ακόμα πιο ξεκάθαρο, πως δεν θέλω να πάρω μέρος στην κλήρωση.<br><br>Και αυτή είναι η τελική μου απόφαση.<br></blockquote><br><br>Περίμενε λίγο...πως το εννοείς αυτό; Τι εννοείς "αυτή είναι η τελική σου απόφαση"; <br><br>
thumbnail
<br><br><span class="bbcode_spoiler">άμεσα emoticon Υagoz Drakosz στο forum.</span><br><br>Edit ; μη με βάλεις
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Δείτε στο επόμενο επεισόδιο...<br><br>Θα λάβει μέρος στην κλήρωση ο Jon ή όχι; Ανατρεπτικές εξελίξεις μόνο <strike>στη Λάμψη</strike> στο RQ.<br><br><span class="bbcode_spoiler">Εκτός κλήρωσης.</span>
 

alucard

Death Knight
Joined
Nov 27, 2012
Messages
2,991
Δίνουνε και το Draenor? Ή μόνο το παιχνίδι μέχρι πριν + ένα μήνα; Αν έχει και το Draenor μέσα, υπολόγισέ με, εκτός αν το θέλει κάποιος που δεν έχει παίξει ποτέ WoW.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Σοβαρά? Δίνουν και το draenor? Ε τοτε αλλάζει το πράγμα. <br><br>ΔΕΝ παίρνω μέρος. Πω πω, τι ανατροπή ήταν αυτή?
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,444
Διαολε! αυτο τ αλλαζει όλα!<br>μιλα καθαρά, Ειρωνικέ. σταρατες κουβεντες. θ ακουσεις την καρδια σου ή τη φωνη της λογικης?<br>εχεις 6 μερες ακομα...<br><br>(νωρις αρχισαμε γαμωτο, συνειδητοποιω.. αν συνεχιστει αυτο μεχρι την κυριακη, θα φαμε 5-6 μπανς εκαστος.)
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Αυτή είναι η μαγική συνταγή για να διατηρήσουμε υψηλά τα νούμερα τηλεθέασης.<br><br>Εντιτ: πωωω, τι πηγα να ξεχάσω. Αμαν πια μ αυτα τα συμβόλαια της GIANT, Ξεχασα το σημαντικότερο. Μέρος, ΔΕΝ παίρνω όσο κι αν βαρατε τα ποπουδελια σας κατω.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,588
Mπράβο για τη κίνηση. Μην με βάλεις. Το έχω παρατήσει χρόνια το σπορ
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,949
Μπράβο για την κίνηση αλλά μην με βάλεις. Δεν θέλω να ξαναβάλω κιλά.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,345
Ναντριλ, άμα δεν μπει κανείς για το παιχνίδι βάλε με για time card, αλλά μόνο αν ο Αιρένικος δεν μπει στην κλήρωση. Δεν μιλά σταράτα μου φαίνεται
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,446
Θέλω να μπω στην κλήρωση.<br><br>Να το πω και πιο καθαρά: Θέλω να μπω στην κλήρωση.<br><br>Επειδή ίσως δεν έγινα κατανοητός: Θέλω να μπω στην κλήρωση.<br><br>
 

nadril

Gelatinous Cube
Joined
Dec 6, 2012
Messages
164
ΓκέραλτΓεροΕνα, δεν έχεις τίποτα απο WoW έτσι;
 

tommy

Hobgoblin Captain
Joined
Nov 13, 2015
Messages
396
Νομίζω αν και δεν είμαι 102% σίγουρος το key από την ταινία παίζει μόνο για νέο account και σε υπάρχον δεν δίνει τον ένα μήνα free - αν και πάντα παίζει αν θέλει κάποιος να κάνει το recruit a friend για το δωρεάν μήνα.<br><br>και είμαι 99% σίγουρος ότι δεν θέλω να συμμετέχω στην κλήρωση - ελπίζω να την δω αν αξιωθούν οι φίλοι μου και δεν έχει denuvo copyrights.
 

nadril

Gelatinous Cube
Joined
Dec 6, 2012
Messages
164
<blockquote><br>Νομίζω αν και δεν είμαι 102% σίγουρος το key από την ταινία παίζει μόνο για νέο account και σε υπάρχον δεν δίνει τον ένα μήνα free - αν και πάντα παίζει αν θέλει κάποιος να κάνει το recruit a friend για το δωρεάν μήνα.</blockquote><br> <br>Δίνει τον δωρεάν μήνα κανονικά αν έχεις το παιχνίδι, είχα 2 και το 1 το έβαλα κάρτα στο δικό μου account.
 
Top Bottom