What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

XenForo Requests Thread (αλλαγές username, reacts, trophies, διακοποδάνεια)

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
629
Και εγω ειχα ποσταρει κατι απαυγασματα σοφιας και χαθηκαν. Νο μπιγκ ντιλ για μενα αλλα για εσας τους υπολοιπους ανησυχω.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,688
Κοτοκωδικας και updates μαζί δεν πάνε. Έγινε αναβάθμιση του WordPress σε σημείο που να ρίχνει σε λούπα καποιο plugin ή αντίστοιχα και να οδηγεί τις άρτιες τεχνικές υποδομές μας σε υπολογιστική φρενίτιδα. Επομένως το rollback ήταν αναπόφευκτο μέχρι να διερευνήσουμε διεξοδικά τα αίτια.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,616
Κοτοκωδικας και updates μαζί δεν πάνε. Έγινε αναβάθμιση του WordPress σε σημείο που να ρίχνει σε λούπα καποιο plugin ή αντίστοιχα και να οδηγεί τις άρτιες τεχνικές υποδομές μας σε υπολογιστική φρενίτιδα. Επομένως το rollback ήταν αναπόφευκτο μέχρι να διερευνήσουμε διεξοδικά τα αίτια.
clear caches
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,457
Εγώ πιστεύω ότι φταίει ο Σουίνης. Τυχαίο είναι που τα προβλήματα άρχισαν μόλις πόσταρα τουίτς που τον κράζουν;
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,023
Εγώ πιστεύω ότι φταίει ο/η/το (για να είμαστε και της μοδός) Shodan.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,595
να λεμε αραια και που και καμμια καλη κουβεντα.
καποια ευγενικη, μερακληδικη ψυχη σκεφτηκε το πολυ απλο στο new posts απ οπου παρακολουθω την κινηση στο φορου, να φαινονται τα θρεντς που εχουν διαβαστει με πιο αχνα χρωματα γραμματοσειρας... εκτος αν θελω και οφθαλμιατρο, εκτος απ την σειρα των ιατρων που ηδη απασχολω. ή αν το πηρα τωρα χαμπαρι, ενω συμβαινει για τερμινα ολοκληρα.

τρελλο qol και τοσο απλο στην συλληψη.
φχαριστουμε. (y)



εντιτ: :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: AXAXOYXAAAAAA. την πατησα, απλα. ειναι τα κλειδωμενα θρεντς του αδμιραλ με το γαμωντεκ που φαινονται πιο αχνά και με ξεγελασανε.
πολυχρονεμενοι αδμινς, δεν μπορει να γινει αυτο και με τα θρεντς που εχωμε διαβασει ηδη το τελευταιο τους ποστ?????
 
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,600
Αυτο, δεν ισχυει ηδη; μηπως το προσεξες τωρα επειδη δεν μπηκες με vivaldi, που δεν το υποστηριζει;
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,595
βρε με τρολαρεις? δεν ισχυει ουτε με βιβαλδι ουτε με αλλους 2 μπροουζερς που δοκιμασα. μονο τα κλειδωμενα φαινονται ετσι.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,600
Αυτο δεν εννοεις;

vivaldi.png


Εαν ναι, αυτο υπαρχει απο τοτε που σρεντερ δεν ηξερε οτι οι χελωνες τρωνε πιτσα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,600
στο ορθόδοξο theme δεν είναι έτσι

Υπαρχουν σοβαρες ενδειξεις οτι ο κουνελος ζει στο 2069

vivaldi2.png


Ακομα και μεταξυ των κοσμικων διαστασεων, η αληθεια ειναι και εκει.

xen.png
 
Last edited:

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,595
τι βασκανία ειν αυτή, τι διαβολικα πραματ????
εμενα πουθενα δεν τα δειχνει ετσι. οποιον μπροουζερ, οποιο στυλ κι αν διαλεξω.
ευτυχως που υπαρχει ο νιτρος, θα νομιζα οτι λωλαθηκα. ΜΗΝ ΤΟΥ ΞΑΝΑΒΑΛΕΤΕ ΧΙ. ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΜΑΣΤΕ????

μηπως φταινε τα 7αρια win που στολιζουν ακομα το πισι μου? ντισκάς.


να, εμενα μου τα δειχνει ολα ισωμα. ενω δεν εχω ανοιξει (εννοειται) π.χ. τα θρεντς "σπατουλα ωντιο" και "ρογκτρέιντε"...


Screenshot_8.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,600
Επειδη δεν εισαι TRVE RQδακι. Και με τα 7 δεν ειχα τετοιο θεμα. Για την ιστορια, αυτη η μεγιστη μαγκια υπαρχει απο... δεν ξερω, μπορει και απο κουνενα 🤡🫥🫥
Ο κουνελος, κομπλεξικος δεν ειναι. Ειναι αλλα αμαρτωλα πραγματα αλλα κομπλεξικος οχι. Επειδη το ζητησες φιλτατε @Χειρομαλάχτης αντικατεστησα το Χ.
Για την ωρα, αυτο ειναι κατι που επηρεαζει, μαλλον επηρεαζε γιατι τωρα δεν εχεις προβλημα, εσενα και τον nitro. Δεν ξερω τι συνωμοσιες κανατε και φαγατε τετοια τιμωρια, γιατι η απωλεια αυτης της ευκολιας ειναι τιμωρια.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,595
αφου σου λεω επηρεαζει ακομα. ηταν φωλς αλαρμ η πρωτη μου αντιδραση. φταιγανε τα κλειδωμενα.
καλα, δεν ειναι και για χαρακιρι, το πολυ να διαβασω κανενα ποστ 2 φορες, μεχρι να θυμηθω που ημουνα. ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ, ΤΕΤΟΙΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΦΟΡΟΥ..
 
Top Bottom