What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,354
Πολύ σοβαρά παίρνω την διαλεκτική... Το θέμα δεν είναι τι λένε, το θέμα είναι τι κάνεις εσύ... και κατ' επέκταση αν το λένε δικαιολογημένα ;)
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,341
Ισχύει. Συγγνώμη για τα της ιατρικής περίθαλψης που ειπώθηκαν από μεριάς μου.
 

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,354
Προς τιμή σου το παραπάνω ποστ. kudos.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,341
Τι "based" μωρέ π@πάρα; Βάλε εκεί me gusta ή λαηκ.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,341
Εγώ θα έλεγα απλά πως "ότι έγινε έγινε" και απλά προχωράς/προσπερνάς από το όλο "grudge"(άλλωστε η ζωή είναι πολύ μικρή και αναπάντεχη για τετχια).
Από εκεί και πέρα κρατάς τα τυπικά διπλωματικά προσχήματα και κάνεις τον χαβά σου, αλλά παρόλα αυτά θα κρατήσω το επίθετο σφουγγαρίστρα.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,023
Εγώ θα έλεγα απλά πως "ότι έγινε έγινε" και απλά προχωράς/προσπερνάς από το όλο "grudge"(άλλωστε η ζωή είναι πολύ μικρή και αναπάντεχη για τετχια).
Από εκεί και πέρα κρατάς τα τυπικά διπλωματικά προσχήματα και κάνεις τον χαβά σου, αλλά παρόλα αυτά θα κρατήσω το επίθετο σφουγγαρίστρα.
 

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,354
Το grudge δεν το προσπερνάς θεωρητικά, αλλά επί του πρακτέου, ήτοι να κάνεις μια μελλοντική συζήτηση, χωρίς αυτά που χάλασαν την προηγούμενη.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,341
Το σχόλιο μου ήταν καθαρά για τα του "σφουγγάρισματος", αλλά συμφωνώ με αυτό που λες.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,595
ναι, ειναι φεισπαλμ σε πρωτη ματιά, αλλά συναμα ειναι κοινη επιχειρηματικη λογικη.

σου λεει για να θελει ο αλλος να διαγραψει λογαριαζμο, ή καποιες μαλακιες θα χει γραψει και θα ντρεπεται γι αυτες ή πραματα με τα οποια διαφωνει πχια, ή καποια προσωπικα του θεματα που δεν θα πρεπε. οπότε: πλέρωνε φιλος, αμα θες ντηλήτ. και καλυτερη τυχη την επομενη φορα που θες ν ανοιξεις τα σωψυχα σου στο ιντερνέ.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,728
Τα μισά και βάλε ποστς εδώ μέσα εδώ και καιρό είναι σεξιστικά, ρατσιστικά, ομοφοβικά, και όλα τα ικά

Τα "μισά και βάλε ποστς εδώ μέσα" εδώ και καιρό εξυμνούν το BG3, και τα άλλα μισά είναι δική μου γκρίνια για τη σειρά Fallout. Άρα ή οι BG3 fans είναι "σεξιστες/ρατσιστές", ή εγώ.

Παράλληλα όμως εγώ είμαι και BG3 fan. Οπότε?

Δε ξέρω ποιος είμαι πια.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992
ναι, ειναι φεισπαλμ σε πρωτη ματιά, αλλά συναμα ειναι κοινη επιχειρηματικη λογικη.

σου λεει για να θελει ο αλλος να διαγραψει λογαριαζμο, ή καποιες μαλακιες θα χει γραψει και θα ντρεπεται γι αυτες ή πραματα με τα οποια διαφωνει πχια, ή καποια προσωπικα του θεματα που δεν θα πρεπε. οπότε: πλέρωνε φιλος, αμα θες ντηλήτ. και καλυτερη τυχη την επομενη φορα που θες ν ανοιξεις τα σωψυχα σου στο ιντερνέ.
ερρμμμ...ειναι λογαριασμος για ηλεκτρικα σκουτερ 🤣
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,113
Τα "μισά και βάλε ποστς εδώ μέσα" εδώ και καιρό εξυμνούν το BG3, και τα άλλα μισά είναι δική μου γκρίνια για τη σειρά Fallout. Άρα ή οι BG3 fans είναι "σεξιστες/ρατσιστές", ή εγώ.

Παράλληλα όμως εγώ είμαι και BG3 fan. Οπότε?

Δε ξέρω ποιος είμαι πια.
200w.gif
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,616
όσο εγώ έκανα τα παϊδάκια μερίδες εσείς φτάσατε +2 σελίδες ρε τσακάλια; :p
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,848
Θα είναι από κολοκύθα μάλλον. Με 5€ μπάτζετ δε μάσησε κανείς.
 
Top Bottom