What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Φέισπαλμ σταφ

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,644
Για ονομα.... μαλλον πρεπει να κανουν και ψυχιατρικα τεστ, οχι μονο αλκοτεστ.

wtf.png
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,669
Μου θύμισε στο στρατό που πριν πάμε για βολές έλεγε ο τυπάς αν κανά γίδι από εσάς γυρίσει με το όπλο σε ευθεία βολή προς τα εμένα θα σας ρίξω με το δικό μου.

Τώρα καταλαβαίνω ότι μάλλον το εννοούσε :p
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,644
Αν αυτο το βιντεο ειχε διαρκεια 10 λεπτα, παλι μεγαλη διαρκεια θα ειχε. Νομιζω οτι η υπαρξη αυτων των ανθρωπων, που ειναι πολλοι, ειναι λογος για να απαγορευτουν τα οπλα. Ο τελευταιος........ ευτηχως που δεν θα κανει οικογενεια.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,695
Το πιο βλακώδες είναι οτι μικρόσωμοι/άπειροι άνθρωποι ρίχνουν με τεράστια ρεβόλβερ που είναι γεμάτα. Δεν ρίχνουν με μια μόνο σφαίρα στο όπλο.
Το αποτέλεσμα μπορεί να είναι μια σφαίρα να φεύγει μπροστά και η δεύτερη να πηγαίνει headshot σ' αυτόν που κρατάει το όπλο.......κάτι σαν το 12:17 και 12:57 ένα πράμα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,644
Το πιο βλακώδες είναι οτι μικρόσωμοι/άπειροι άνθρωποι ρίχνουν με τεράστια ρεβόλβερ που είναι γεμάτα. Δεν ρίχνουν με μια μόνο σφαίρα στο όπλο.
Η φυση εχει τους τροπους της να ξεκαθαριζει το τοπιο.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,878

Ίσως σε μερικά χρόνια να είναι τα σκρίνια στη μόδα και μας επανασυστηθεί ως βίντατζ επιπλάκι, ποιος ξέρει...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,644
Αυτος με την μπεμπα στο λεπτο 1' ειναι να τον κανουν καρναβαλο και να τον καψουν.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,695
Αυτόν για τιμωρία πρέπει να τον βάλουν να ταξιδέψει Αθήνα -Θεσσαλονίκη με 140.
Δεν θα προλάβει να βγεί απο την Αθήνα πριν αρχίσουν να τον μαζεύουν κομματάκια απο το δρόμο.
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
645
το ότι τα έβγαλε ή ότι της τα έφαγε το paypal?
Αυτό πάλι που το πας;; Τουλάχιστον να έπαιρνε και τόκους μετά, 5 χρόνια της τα κράτησαν.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,644
Εχω κατι απλυτα σωβρακα, 5 ευρω τα δινω. χερι χερι η φαση γιατι εγω μαθαινω απο τα λαθη των αλλων.
Τα εχω μεσα σε αεροστεγη σακουλακια για να μην χανεται το αρωμα.
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,586
Εχω κατι απλυτα σωβρακα, 5 ευρω τα δινω. χερι χερι η φαση γιατι εγω μαθαινω απο τα λαθη των αλλων.
Τα εχω μεσα σε αεροστεγη σακουλακια για να μην χανεται το αρωμα.
Ριξε μεσα νερο, κλεισε τα σακουλια και αστα στον ηλιο. Πολλα +bonus στο profit roll, συλλεκτικα θα γινουν.
 
Top Bottom