What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Γιουροβίζο.

Robin Hood

Gelatinous Cube
Approval of the Admiral
Joined
Jul 7, 2023
Messages
161
Άρα αυτό θα πάει στη Γιουροβίζιον.

Ωραία, χαίρομαι! Κι εξηγούμαι.

Σιγά την διοργάνωση, ένα καρακιτσαριό είναι. Και σιγά την Ευρώπη που είχε πει κι ο Μπονάτσος στους Απαράδεκτους.

Οπότε τι θέλουμε. Ένα τραγούδι που θα γίνει χαμός. Να ασχολούνται τα κανάλια, να γίνονται δηλώσεις και γενικά ένα ωραιότατο σούσουρο κι ίντριγκα! Αυτά θέλουμε. Αν ήταν αδιάφορο το τραγούδι απλά θα πέρναγε απαρατήρητο. Ενώ τώρα! Μια χαρά. Είμαστε σε καλό δρόμο.

Απαραίτητο disclaimer. Το πιθανότερο να μην δω ούτε δευτερόλεπτο.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,114
Είμαστε ο μόνος λαός που όλα τα σοβαρά τα περνάει στο ντούκου και με όλα τα ασοβαρα ασχολείται από το πρωί ως το βράδυ.

ΓΙΑΤΙ ΜΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ;
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,849
@Bathory Εν τω μεταξύ, στην ακριβώς προηγούμενη παράγραφο
Για μένα, η Γιουροβιζιον είναι ένα βραδάκι ένα σαββατόβραδο τον Μάιο να κάτσεις χαλαρά με καλή παρέα


Επίσης, παρέα που γουστάρει Eurovision, δύσκολο να είναι καλή. :trollface:

Ειλικρινά τώρα, πόσος σπαταλημένος χρόνος η ενασχόληση/ενημέμερωση γύρω από κάτι τέτοια μπασκλάς πανηγύρια ρε παιδιά. Χρόνος που δε γυρνάει πίσω.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,729
Ένας φίλος, μάλλον πρώην φίλος μου μετά από αυτό, μου έστειλε το παρακάτω βίντεο.

Δεν ξέρω που να το ποστάρω, στο τι ακούτε, στο εμετός, στο φέησπαλμ, στο interesting, ας το ρίξω εδώ.

Δείτε το at your own risk. Προσωπικά αισθάνομαι λιγότερο άνθρωπος πλέον σε σχέση με πριν το δω. Κάτι έσπασε μέσα μου.

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,621
τουλάχιστον η τα τα τα τρόλαρε, αυτός/η/ο το εννοεί...
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,849
Κομμάτι που πάει γιουροβίζο είναι αυτό;
Κάποιοι θα γουστάρουν με το ευτελές του πράγματος (παραπάνω και από τα δεδομένα του πανηγυριού). άλλοι θα πάθουν ανακοπή από το κριντζ.
Ντόλλυ, βάρα τους στο ψαχνό λέμε!
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,602
Κομμάτι που πάει γιουροβίζο είναι αυτό;
Κάποιοι θα γουστάρουν με το ευτελές του πράγματος (παραπάνω και από τα δεδομένα του πανηγυριού). άλλοι θα πάθουν ανακοπή από το κριντζ.
Ντόλλυ, βάρα τους στο ψαχνό λέμε!
Αν στέλναμε αυτό Γιουροβίζιον θα μας πεταγανε με συνοπτικές διαδικασίες εκτός Ευρώπης, ΝΑΤΟ και UEFA αλλά το κακό θα είχε γίνει αφου τα ραδιοκύματα θα ταξίδευαν σε όλο τον γαλαξία και θα μας επιτιθόντουσαν οι Klingons, οι Cylons και η Covenant γιά να τελειώνουν μία και καλή με το ανθρώπινο είδος.
 

Lobo

Gelatinous Cube
Approval of the Admiral
Joined
Dec 18, 2023
Messages
59
Το θέμα είναι ότι είναι σκατά το κομμάτι. Ασχέτως του αν ο ερμηνευτής είναι σαλαμολάτρης ή όχι (μαγκιά του ό,τι αν ειναι).
Το ότι είναι αισθητικά φουλ επιτηδευμένο ως προς τη σεξουαλικότητα που εκφράζει δε με ενδιαφέρει.
Λες και στα κλιπ των Ιμμορταλ πχ παίζει λιγότερη επιτήδευση.

+1 points για τον τύπο αν κάνει το κομμάτι διάφορους θείους-θείτσες να αρχίσουν τη γνωστή κλάψα "να ειδες πόση ελευθερία έχουν και κάθονται και κλαίγονται", "ορίστε δεν έπρεπε να έχουν τα ίδια δικαιωματα με εμάς" κλπ
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,358
Ένας φίλος, μάλλον πρώην φίλος μου μετά από αυτό, μου έστειλε το παρακάτω βίντεο.

Δεν ξέρω που να το ποστάρω, στο τι ακούτε, στο εμετός, στο φέησπαλμ, στο interesting, ας το ρίξω εδώ.

Δείτε το at your own risk. Προσωπικά αισθάνομαι λιγότερο άνθρωπος πλέον σε σχέση με πριν το δω. Κάτι έσπασε μέσα μου.



1416.gif
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,606
ειναι ραμμενο πανω στα πατρον που ερχονται απο αμερικη, την γη των ηλιθιων. Οποιοδηποτε, ιδιου ειδους random video στο ΥΤ, δεν δειχνει κατι διαφορετικο. αυτοκινητα, χαζογκομενες, γκανια κ.α η διαφορα ειναι οτι αυτος δεν μπορουσε να δειξει δηθεν χλιδα.
Τωρα θα φανω αισιοδοξος και δεν το θελω.
Διανυουμε εναν καινουργιο μεσαιωνα. Ιερα εξεταση και κυνηγι μαγισσων κτλ εχουμε. παγκοσμιο λοιμο περασαμε, οι δοξασιες και ο σκοταδισμος βαρανε μαλακια πανω στην λογικη. Η βλακεια εχει μεταλλαχθει σε οξυγονο.
Σταυροφοριες, στην κυριολεξια, εχουμε. Το ισλαμ κανει επιθεσεις και αλλα πολλα πολλα πολλα.
 

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,355
ερχονται απο αμερικη, την γη των ηλιθιων

ΈΕΕτσι να διαχωρίζουμε την πλέμπα. εμείς η γη του Αριστοτέλη, του Περικλή, του Ευκλείδη, η χώρα της δημοκρατίας και του φιλότιμου. Έχουμε τόσο πολύ μυαλό που παραλίγο τα ελληνικά να είναι η παγκόσμια γλώσσα.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,869
Ένας φίλος, μάλλον πρώην φίλος μου μετά από αυτό, μου έστειλε το παρακάτω βίντεο.

Δεν ξέρω που να το ποστάρω, στο τι ακούτε, στο εμετός, στο φέησπαλμ, στο interesting, ας το ρίξω εδώ.

Δείτε το at your own risk. Προσωπικά αισθάνομαι λιγότερο άνθρωπος πλέον σε σχέση με πριν το δω. Κάτι έσπασε μέσα μου.


Αυτό ναι, ΕΊΝΑΙ Τραγούδι για Eurovision.
Εάν το στέλναμε, δύο πράγματα θα γινόταν. Η θα κερδίζαμε μόνο με τις ψήφους αυτών που θεωρούν τον διαγωνισμό μια μαλακιά και μισή και βρήκαν πάτημα να το δείξουν (όπως έγινε με τους lordy που είναι η μοναδική ψήφο μου στον θεσμό) . Ή θα μας έριχναν ισόβιο αποκλεισμό.
Win win κατάσταση δηλαδή!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,606
ΈΕΕτσι να διαχωρίζουμε την πλέμπα. εμείς η γη του Αριστοτέλη, του Περικλή, του Ευκλείδη, η χώρα της δημοκρατίας και του φιλότιμου. Έχουμε τόσο πολύ μυαλό που παραλίγο τα ελληνικά να είναι η παγκόσμια γλώσσα.
Συμφωνα με τον Αινσταιν, η ηλιθιοτητα δεν εχει ορια. Αυτοι που σκεφτηκαν αυτες τις ηλιθιοτητες ειναι μεν ηλιθιοι, στα ορια της μη επιβιωσης, αλλα αυτοι οπου υιοθετουν αυτη την ηλιθιοτητα, νομιζω οτι δημιουργουν την απορια, πως καταφερνεις να περνας τον δρομο χωρις να σκοτωθεις; η ηλιθιοτητα εχει και συνεχεια. Κανενας δεν εχει ασχοληθει με τον σεξισμο και την εργαλοποιηση της γυναικας σε αυτα τα βιντεο.

ΟΙ ηλιθιοι που αναπαραγουν τα περι Αριστοτελη, Περικλη, Ευκλειδη κτλ ομολογουν οτι την τελευταια φορα που εγινε κατι αξιολογο σε αυτη την χωρα, ηταν πριν χιλιαδες χρονια.
Περιμενω κατι φραγκακια, μολις τα παρω θα επενδυσω ενα ελαχιστο ποσο για να παρω μια μικρη καμερα.
Αυτα που βλεπω καθε μερα πρεπει να καταγραφουν. Αν και ειμαι σιγουρος οτι μολις παρω την καμερα, θα ηρεμησουν ολα.
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,580
Ένας φίλος, μάλλον πρώην φίλος μου μετά από αυτό, μου έστειλε το παρακάτω βίντεο.

Δεν ξέρω που να το ποστάρω, στο τι ακούτε, στο εμετός, στο φέησπαλμ, στο interesting, ας το ρίξω εδώ.

Δείτε το at your own risk. Προσωπικά αισθάνομαι λιγότερο άνθρωπος πλέον σε σχέση με πριν το δω. Κάτι έσπασε μέσα μου.


Στο Blade 2 δειχνει οτι τους σκοτωσε ολους. Τι παιχτηκε εδω;
 
Top Bottom